Po turnieju

Nasze mecze  0:1 , 0:0 , 1:3 (Ksawery) , 0:2 i ostatni mecz o honor 3:1 (2x Karol,Szymon)

Niestety mało dobrego można napisać po tym turnieju,gdyż same wyniki mówią same za siebie.Wiem,że są to jeszcze dzieci i nie można się zbytnio przejmować samymi rezultatami,ale nasze chłopaki grali ze swoimi rówieśnikami i przykro mi to powiedzieć ale na ich tle wypadli dość słabo.Pozostaje zakasać rękawy i zabrać się do rzetelnej pracy na treningach.

Z niewielu miłych akcentów tego turnieju i chyba dość dużą niespodzianką dla nas wszystkich była postawa Sebastiana,który pokazał, że jeśli tylko będzie miał ochotę bronić,to możemy my jako zespół mieć z niego wiele radości.

Mam nadzieje (i chyba nie tylko ja),że w następnym turnieju zagramy z większym zaangażowaniem i pokażemy,że nasz rocznik Olimpii Elbląg potrafi lepiej kopać futbolówkę.

Pozdrawiam i do zobaczenia na treningu.