Huragan CUP 2015 za nami

W Morągu odbył się turniej w roczniku 2007/2008, w którym po raz kolejny ogrywaliśmy się z chłopakami z innych miast.Ważne jest,że rozegraliśmy w nim aż siedem meczów co pozwala na coraz lepsze zgranie.Wynik nie jest najważniejszy ale niestety aż w sześciu meczach nie zdołaliśmy strzelić bramki co niestety nie może być naszą chlubą.
             Nasze wyniki w grupie: 0-0 , 0-0 , 0-2 , 0-1. Zajmujemy w niej czwarte miejsce wygrywając w karnych z zespołem,który ma taki sam bilans jak my.Karne są prawdziwą loterią a nam w nich po strzałach Szymona i Oliwiera  a także obronach Karola i dwóch poprzeczkach dopisuje szczęście.Kolejny mecz rozgrywamy z pierwszym zespołem z grupy drugiej Jeziorakiem Iława II remisując w nim po raz kolejny 0-0 a był to mecz w naszym wykonaniu naprawdę dobry,gdyż przeciwnik nie stworzy sobie praktycznie żadnej sytuacji strzeleckiej. W karnych niestety przegrywamy 1-2 po golu Oliwiera i półfinał nie dla nas.Kolejny mecz znowu przegrywamy bez strzelonej bramki zaś sami tracimy po naszych prostych błędach.Ostatni mecz rozgrywamy z chłopakami z rocznika 2008 wygrywając wyraźnie 3-0 po golach Ksawerego i dwóch Igora - zajmujemy ostatecznie siódme miejsce.

Na tym turnieju można było dostrzec kilka fajnych zagrań,które nasi olimpijczycy trenują na treningach i widać,że to wszystko idzie w dobrym kierunku tylko potrzeba trochę czasu oraz więcej gry z innymi przeciwnikami i większą wiarę w swoje umiejętności.

Powiązana galeria: